Aluminyum

Her türlü Aluminyum alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Bronz

Her türlü Bronz alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Demir

Her türlü Demir alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Çinko

Her türlü Çinko Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Nikel

Her türlü Nikel Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Sarı Çubuk

Her türlü Sarı Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Kalay

Her türlü Kalay Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Krom

Her türlü Krom Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Kurşun

Her türlü Kurşun Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Yarı Mamul

Her türlü Yarı Mamul Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

Bakır

Her türlü Bakır Hurda alımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.İlgili hurdalarınız için iletişim formunda bize yazabilir veya irtibat numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.